محبوب ترین
بی نظیری
60 ثانیه
1174 نمایش   ۲ ساعت پیش
عجب جراتی داره دختره😎😎😎
@clipp_video
58 ثانیه
پلنگ ابری (نام علمی: Neofelis nebulosa) نام یک گونه از تیره گربه‌ سانان است که در تپه‌های پای کوه هیمالیا تا آسیای جنوب شرقی تا چین یافت می‌شود. پلنگ ابری در سال ۲۰۰۸ توسط اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت به عنوان یک گونه آسیب‌پذیر شناخته شد.

این گربه سانان علی‌رغم پنجه‌های بسیار بزرگ خود، حیوانات کوچک را شکار می‌کنند و تمایلی به شکار حیوانات بزرگتر ندارند. همان‌طور که گفته شد، پلنگ‌های ابری اکثر فعالیت‌های خود را شبانه انجام می‌دهند اما مشاهده شده است که این گربه سانان در هنگام طلوع خورشید نیز به فعالیت می‌پردازند. شکار این حیوانات کاملا ممنوع است اما با این وجود شکار آن‌ها به دلیل محبوبیت پوستشان بسیار رواج دارد. این گربه سانان در حیات وحش گاها توسط ببرها و پلنگ‌ها به علت رقابت بر سر غذا شکار می‌شوند اما در کل شکارچی اصلی این گربه سانان انسان‌ها هستند.

با ما به دنیای حیوانات و لمس زیبایی هایشان سفر کنید.
👇👇👇👇👇👇👇
@hayatvahsh3 👆👆👆👆👆👆👆
60 ثانیه
پلنگ ابری (نام علمی: Neofelis nebulosa) نام یک گونه از تیره گربه‌ سانان است که در تپه‌های پای کوه هیمالیا تا آسیای جنوب شرقی تا چین یافت می‌شود. پلنگ ابری در سال ۲۰۰۸ توسط اتحادیه بین‌المللی حفاظت از طبیعت به عنوان یک گونه آسیب‌پذیر شناخته شد. این گربه سانان علی‌رغم پنجه‌های بسیار بزرگ خود، حیوانات کوچک را شکار می‌کنند و تمایلی به شکار حیوانات بزرگتر ندارند. همان‌طور که گفته شد، پلنگ‌های ابری اکثر فعالیت‌های خود را شبانه انجام می‌دهند اما مشاهده شده است که این گربه سانان در هنگام طلوع خورشید نیز به فعالیت می‌پردازند. شکار این حیوانات کاملا ممنوع است اما با این وجود شکار آن‌ها به دلیل محبوبیت پوستشان بسیار رواج دارد. این گربه سانان در حیات وحش گاها توسط ببرها و پلنگ‌ها به علت رقابت بر سر غذا شکار می‌شوند اما در کل شکارچی اصلی این گربه سانان انسان‌ها هستند. با ما به دنیای حیوانات و لمس زیبایی هایشان سفر کنید. 👇👇👇👇👇👇👇 @hayatvahsh3 👆👆👆👆👆👆👆
833 نمایش   ۲ ساعت پیش
@nedahaircolor @nedahaircolor @nedahaircolor @nedahaircolor
50 ثانیه
دریافت اپلیکیشن کلیپیکس نسخه موبایل