🏖 شهر آنتالیا یکی از بهترین شهرهای توریستی ترکیه‌ست. 🏖
💢 این شهر نه تنها بین ایرانی‌ها که حتی بین گردشگران اروپایی هم طرفدارهای پر و پا قرصی داره. اگه قبلا عازم این شهر بودید و باهاش آشنایی دارید، احتمالا نام منطقه‌های بلک، لارا، کمر و کندو رو شنیدید. اما امروز میخوایم از منطقه‌ایی صحبت کنیم که جنگل‌های درختان کاج و ساحل‌های زیبا و ماسه‌ای اون در کنار آب و هوای مطلوبش زبان زد عام و خاصه. سیده، منطقه‌ایی زیبا در آنتالیا که این روزها محبوب گردشگران شده.
‌‌ ‌‌💢 سیده هم مثل سایر مناطق آنتالیاریزورت‌های متعددی داره که یکی از بهترین اون‌ها هتل مجیک لایف جاکاراندا است.  این هتل یک ریزورت تمام عیاره که علاوه بر تمامی امکانات، دارای برنامه‌های ورزشی مهیج و مختلفی از زومبا گرفته تا والیبال ساحلی هم هست. تنوع برنامه‌های تفریحی این هتل به قدری زیاده که از کودکان تا جوانان و پس از اون،تا افراد کهنسال رو می‌تونه سرگرم کنه. 9 استخر بزرگ این مجموعه شامل دو محوطه برای ریلکس کردن و استخر داخلی به همراه پارک آبی هم هست. ‌
‌‌📌حالا آژانس الفبای سفر (0214935) که نامی آشنا در زمینه‌ی تور های آنتالیاست، اینبار برای نوروز 98 این هتل رو در گارانتی خودش داره. اگه مایلید از تورهای نوروزی این آژانس استفاده کنید و از اقامتتون در این ریزورت لذت ببرید، می‌تونید به لینکی که در استوری گذاشته شده مراجعه کنید و راهی یکی از تورهای جذاب این آژانس بشید!

آیا قبل از این، در این ریزورت اقامت داشتید؟ چطور بوده؟ تجربیاتتون رو باهامون شریک بشین.
60 ثانیه
🏖 شهر آنتالیا یکی از بهترین شهرهای توریستی ترکیه‌ست. 🏖 💢 این شهر نه تنها بین ایرانی‌ها که حتی بین گردشگران اروپایی هم طرفدارهای پر و پا قرصی داره. اگه قبلا عازم این شهر بودید و باهاش آشنایی دارید، احتمالا نام منطقه‌های بلک، لارا، کمر و کندو رو شنیدید. اما امروز میخوایم از منطقه‌ایی صحبت کنیم که جنگل‌های درختان کاج و ساحل‌های زیبا و ماسه‌ای اون در کنار آب و هوای مطلوبش زبان زد عام و خاصه. سیده، منطقه‌ایی زیبا در آنتالیا که این روزها محبوب گردشگران شده. ‌‌ ‌‌💢 سیده هم مثل سایر مناطق آنتالیاریزورت‌های متعددی داره که یکی از بهترین اون‌ها هتل مجیک لایف جاکاراندا است. این هتل یک ریزورت تمام عیاره که علاوه بر تمامی امکانات، دارای برنامه‌های ورزشی مهیج و مختلفی از زومبا گرفته تا والیبال ساحلی هم هست. تنوع برنامه‌های تفریحی این هتل به قدری زیاده که از کودکان تا جوانان و پس از اون،تا افراد کهنسال رو می‌تونه سرگرم کنه. 9 استخر بزرگ این مجموعه شامل دو محوطه برای ریلکس کردن و استخر داخلی به همراه پارک آبی هم هست. ‌ ‌‌📌حالا آژانس الفبای سفر (0214935) که نامی آشنا در زمینه‌ی تور های آنتالیاست، اینبار برای نوروز 98 این هتل رو در گارانتی خودش داره. اگه مایلید از تورهای نوروزی این آژانس استفاده کنید و از اقامتتون در این ریزورت لذت ببرید، می‌تونید به لینکی که در استوری گذاشته شده مراجعه کنید و راهی یکی از تورهای جذاب این آژانس بشید! آیا قبل از این، در این ریزورت اقامت داشتید؟ چطور بوده؟ تجربیاتتون رو باهامون شریک بشین.
lastsecondtours
866 نمایش   یک ماه پیش
💢💢 اینو گذاشتيم تا به همه کسایی که وقتی حرف سفر میشه هی میشینن میگن:
🤔 آخه تو این گرونی کجا بریم...
😎 سفر واسه پول داراست...
😏 آخه ایران چی داره...
🤨 کی حوصله ترافیک شمال تو عید رو داره...
یا میان میگن کاش تو ایرانم یه جایی بود که ادم هر وقت دلش میگرفت یه چند روز بلند میشد میرفت اونجا تا واسه چند وقتم شده همه گرفتاری هاش یادش بره !

بگيم این حرف ها نیست، اگه بخوایم با کم ترین هزینه هم میتونیم بریم یه جای بکر تو همین ایران خودمون 😊😊
باید این ذهنیت رو از خودمون دور کنیم که برای سفر حتما باید پول زیاد داشت، نابود کنیم باورهای غلط رو، به قول دوست عزیزی بهتر است برای تغییر خانه ی ذهنمان را بکوبیم و از نو بسازیم.

تا می تونید برید به سفرهایی که سرنوشت در مسیرتون میزاره!🛤 پ.ن: این ویدیو مربوط به یک ساحل بکر در بستر زيبای طبيعت دریای عمان و سواحل مکران است، اینجا یکی از آخرين بنادر شهرستان چابهار در نقطه صفر مرز دریایی و در جوار کوه‌های مریخی است. ⛱ لطفا اگه به این ساحل سفر کرده اید از تجربیاتتون برامون بنویسید ⛱

#لست_سکند #ايرانگردي #ايران_من #گردشگری #ايران_زيبا #چابهار #ايران_گردي
53 ثانیه
💢💢 اینو گذاشتيم تا به همه کسایی که وقتی حرف سفر میشه هی میشینن میگن: 🤔 آخه تو این گرونی کجا بریم... 😎 سفر واسه پول داراست... 😏 آخه ایران چی داره... 🤨 کی حوصله ترافیک شمال تو عید رو داره... یا میان میگن کاش تو ایرانم یه جایی بود که ادم هر وقت دلش میگرفت یه چند روز بلند میشد میرفت اونجا تا واسه چند وقتم شده همه گرفتاری هاش یادش بره ! بگيم این حرف ها نیست، اگه بخوایم با کم ترین هزینه هم میتونیم بریم یه جای بکر تو همین ایران خودمون 😊😊 باید این ذهنیت رو از خودمون دور کنیم که برای سفر حتما باید پول زیاد داشت، نابود کنیم باورهای غلط رو، به قول دوست عزیزی بهتر است برای تغییر خانه ی ذهنمان را بکوبیم و از نو بسازیم. تا می تونید برید به سفرهایی که سرنوشت در مسیرتون میزاره!🛤 پ.ن: این ویدیو مربوط به یک ساحل بکر در بستر زيبای طبيعت دریای عمان و سواحل مکران است، اینجا یکی از آخرين بنادر شهرستان چابهار در نقطه صفر مرز دریایی و در جوار کوه‌های مریخی است. ⛱ لطفا اگه به این ساحل سفر کرده اید از تجربیاتتون برامون بنویسید ⛱ #لست_سکند #ايرانگردي #ايران_من #گردشگری #ايران_زيبا #چابهار #ايران_گردي
lastsecondtours
1283 نمایش   ۲ ماه پیش
بیشتر
بیشتر
دریافت اپلیکیشن کلیپیکس نسخه موبایل